DEWALT 100MM PADDLE SWITCH GRINDER-110V
د.إ284.00
Close
Price Summary
- د.إ284.00
Hurry, Only 5 left.
Compare
Category: Cutting & Grinding
Reviews (0)
Be the first to review “DEWALT 100MM PADDLE SWITCH GRINDER-110V” Cancel reply
Related Products
DEWALT 100MM TOGGLE SWITCH ANGLE GRINDER-110V
Highlights:
Compact angle grinder with toggle switch for easy control.
DEWALT 18V, 4.5/5IN BRUSHLESS ANGLE GRINDER 5AH/220V
Highlights:
Brushless motor for extended runtime and durability.
DEWALT 54V XR FLEX VOLT 125MM ANGLE GRINDER KIT
FlexVolt technology for ultimate cordless power.
DEWALT ANGLE GRINDER 4 1/2″ SLIDER SWITCH
Compact design with slider switch for comfortable operation.
DEWALT ANGLE GRINDER 7″ 2200W 110V
Powerful grinder for demanding industrial work.
DEWALT 115MM SMALL ANGLE GRINDER TOGGLE SWITCH 730W 220V