DEWALT 4.5″ PADDLE SWITCH GRINDER-220V
د.إ297.00
Close
Price Summary
- د.إ297.00
Hurry, Only 5 left.
Highlights:
CompareCompact grinder with efficient motor for precision tasks.
SKU: DWE4120-B5
Category: Cutting & Grinding
Related Products
DEWALT 1200W 125MM SLIDE SWITCH ANGLE GRINDER-220V
Highlights:
High-performance grinder with slide switch for safety.
DEWALT ANGLE GRINDER 4 1/2″ SLIDER SWITCH
Compact design with slider switch for comfortable operation.
DEWALT LAMINATE TRIMMER; 29MM 590W 220V
High-precision laminate trimmer with 590W motor.
DEWALT 100MM PADDLE SWITCH GRINDER-220V
Paddle switch design for enhanced safety and control.
DEWALT 1500W 125MM PADDLE SWITCH GRINDER-220V